Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Password
mg: Teny miafina

en: User
mg: Mpampiasa
