Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Edit
mr: संपादन

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Book
mr: पुस्तक

en: Save
mr: संरक्षीत

en: User
mr: सदस्य
