Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Book
nl: Boek

en: Save
nl: Opslaan

en: User
nl: Gebruiker

en: File ID
nl: Bestand-ID

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: Owner ID
nl: Eigenaar-ID

en: Readonly
nl: Weergaveveld
