Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Edit
oc: Modificar

en: Password
oc: Senhal

en: Book
oc: Libre

en: Save
oc: Enregistrar

en: User
oc: Utilizaire

en: File ID
oc: Identificant (ID) de fichièr
