Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Book
os: Чиныг

en: Save
os: Ныффысс
