Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Type
fa: نوع

en: Edit
fa: تدوین

en: Password
fa: رمز

en: Book
fa: کتاب

en: Save
fa: ذخیره

en: User
fa: کاربر

en: File ID
fa: هویت فایل

en: User name
fa: نام کاربری
