Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Edit
ru: Редактировать

en: Password
ru: Пароль

en: Book
ru: Книга

en: Save
ru: Сохранить

en: User
ru: Пользователь

en: File ID
ru: ID файла

en: User name
ru: Имя пользователя

en: Owner ID
ru: ID владельца
