Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Edit
sr: Измени

en: Password
sr: Лозинка

en: Save
sr: Сачувај

en: User
sr: Корисник
