Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Book
ta: நூல்

en: Save
ta: சேமி

en: User
ta: பயனர்

en: File ID
ta: கோப்பு குறி

en: User name
ta: பயனர் பெயர்
