Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Edit
te: మార్చు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Book
te: పుస్తకం

en: Save
te: భద్రపరచు

en: User
te: వాడుకరి
