Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Edit
tr: Düzenle

en: Password
tr: Parola

en: Book
tr: Kitap

en: Save
tr: Kaydet

en: User
tr: Kullanıcı

en: File ID
tr: Dosya ID

en: User name
tr: Kullanıcı adı

en: Endpoint
tr: Uç nokta
