Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Edit
uk: Редагувати

en: Password
uk: Пароль

en: Book
uk: Книга

en: Save
uk: Зберегти

en: User
uk: Користувач

en: File ID
uk: ID файла

en: User name
uk: Ім’я користувача

en: Owner ID
uk: ID власника

en: Endpoint
uk: Кінцева точка

en: Readonly
uk: Лише для читання
