Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Edit
ur: تدوین

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Book
ur: کتاب

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: User
ur: صارف
