Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Edit
vi: Sửa

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Save
vi: Lưu

en: User
vi: Người dùng

en: File ID
vi: ID tập tin

en: User name
vi: Tên người dùng
