Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc3) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Edit
am: አርትእ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: User
am: ተጠቃሚ
