Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc3) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Edit
ast: Editar

en: Password
ast: Clave

en: Book
ast: Llibru

en: Save
ast: Guardar

en: User
ast: Usuariu

en: File ID
ast: ID del ficheru
