Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc3) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Edit
ca: Edita

en: Password
ca: Contrasenya

en: Book
ca: Llibre

en: Save
ca: Desa

en: User
ca: Usuari

en: File ID
ca: ID del fitxer

en: User name
ca: Nom d'usuari
