Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc3) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Type
de: Typ

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Password
de: Passwort

en: Book
de: Buch

en: Save
de: Speichern

en: User
de: Benutzer

en: File ID
de: Datei-ID

en: User name
de: Benutzername

en: Owner ID
de: Besitzer-ID

en: Endpoint
de: Endpunkt

en: Enterprise
de: Unternehmen

en: Readonly
de: nur Lesezugriff
