Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc3) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Type
es: Tipo

en: Edit
es: Editar

en: Password
es: Contraseña

en: Book
es: Libro

en: Save
es: Guardar

en: File ID
es: ID del archivo

en: User name
es: Nombre de usuario

en: Owner ID
es: ID de propietario
