Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc3) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Edit
eu: Editatu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Book
eu: Liburua

en: Save
eu: Gorde

en: User
eu: Erabiltzailea

en: File ID
eu: Fitxategiaren IDa

en: User name
eu: Erabiltzaile izena
