Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc3) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: Edit
fa: ویرایش

en: Password
fa: گذرواژه

en: Book
fa: کتاب

en: Save
fa: ذخیره

en: User
fa: کاربر

en: File ID
fa: شناسه فایل

en: User name
fa: نام کاربری

en: Owner ID
fa: شناسه‌ی صاحب
