Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc3) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Password
fi: Salasana

en: Book
fi: Kirja

en: Save
fi: Tallenna

en: User
fi: Käyttäjä

en: File ID
fi: Tiedoston ID

en: User name
fi: Käyttäjän nimi

en: Owner ID
fi: Omistajan ID
