Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc3) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Book
gu: પુસ્તક

en: Save
gu: સાચવો

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: User name
gu: વપરાશકર્તાનુ નામ
