Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc3) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Edit
he: עריכה

en: Password
he: סיסמה

en: Book
he: ספר

en: Save
he: שמירה

en: User
he: משתמש

en: File ID
he: מזהה קובץ

en: User name
he: שם משתמש
