Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc3) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Book
hy: Գիրք

en: Save
hy: Պահպանել

en: User
hy: Օգտագործող

en: File ID
hy: Ֆայլի  ID
