Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc3) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Edit
is: Breyta

en: Password
is: Lykilorð

en: Book
is: Bók

en: Save
is: Vista

en: User
is: Notandi
