Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc3) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Book
kn: ಪುಸ್ತಕ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: User name
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು
