Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc3) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Book
ku: پەڕتووک

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: File ID
ku: ID ی پەڕگە
