Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc3) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Password
mn: Нууц үг

en: Book
mn: Ном

en: Save
mn: Хадгалах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: File ID
mn: Файл ID
