Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc3) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Book
ne: पुस्तक

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता
