Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc3) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Edit
nn: Rediger

en: Password
nn: Passord

en: Book
nn: Bok

en: Save
nn: Lagre

en: User
nn: Brukar
