Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc3) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Edit
ro: Editați

en: Password
ro: Parolă

en: Book
ro: Carte

en: Save
ro: Salvare

en: User
ro: Utilizator

en: File ID
ro: ID-ul fișierului

en: User name
ro: Nume utilizator
