Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc3) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Edit
se: Rievdat

en: Password
se: Beassansátni

en: Save
se: Vurke

en: User
se: Geavaheaddji
