Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc3) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Edit
sl: Uredi

en: Password
sl: Geslo

en: Book
sl: Knjiga

en: Save
sl: Shrani

en: User
sl: Uporabnik
