Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc3) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Book
ta: புத்தகம்

en: User
ta: பயனாளர்
