Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc3) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: العمليات

en: Type
ar: النوع

en: Edit
ar: تحرير

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Book
ar: الوثيقة

en: Save
ar: حفظ

en: User
ar: مستخدم

en: File ID
ar: معرف الملف

en: User name
ar: اسم المستخدم
