Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc3) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Edit
bg: Редактирай

en: Password
bg: Парола

en: Book
bg: Книга

en: Save
bg: Запази

en: User
bg: Потребител
