Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc3) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Password
bs: Lozinka

en: Book
bs: Knjiga

en: Save
bs: Sačuvaj

en: User
bs: Korisnik

en: User name
bs: Korisničko ime
