Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc3) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Book
eo: Libro

en: Save
eo: Konservu

en: User
eo: Uzanto
