Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc3) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Edit
et: Muuda

en: Password
et: Parool

en: Book
et: Raamat

en: Save
et: Salvesta

en: User
et: Kasutaja

en: File ID
et: Faili ID

en: User name
et: Kasutajanimi

en: Owner ID
et: Omaniku ID
