Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc3) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Type
fil: Uri

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Password
fil: Hudyat

en: Book
fil: Aklat

en: Save
fil: Pangalagaan

en: File ID
fil: ID ng talaksan
