Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Password
hu: Jelszó

en: Book
hu: Könyv

en: Save
hu: Mentés

en: User
hu: Felhasználó

en: File ID
hu: Fájl azonosító

en: User name
hu: Felhasználónév

en: Owner ID
hu: Tulajdonosazonosító

en: Endpoint
hu: Végpont
