Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc3) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: Edit
ja: 編集

en: Password
ja: パスワード

en: Book
ja: ブック

en: Save
ja: 保存

en: User
ja: ユーザー

en: File ID
ja: ファイルID

en: User name
ja: ユーザー名

en: Owner ID
ja: オーナー ID
