Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc3) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Book
km: សៀវភៅ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: File ID
km: លេខ​សម្គាល់​ឯកសារ
