Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc3) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Password
ky: Сырсөз

en: Book
ky: Китеп

en: Save
ky: Сактоо
