Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc3) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Edit
lv: Labot

en: Password
lv: Parole

en: Book
lv: Grāmata

en: Save
lv: Saglabāt

en: User
lv: Lietotājs

en: File ID
lv: Faila ID

en: User name
lv: Lietotāja vārds
