Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc3) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Book
my: စာအုပ်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: User
my: အသုံးပြုသူ
