Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc3) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Edit
pl: Edytuj

en: Password
pl: Hasło

en: Book
pl: Książka

en: Save
pl: Zapisz

en: User
pl: Użytkownik

en: File ID
pl: Identyfikator pliku

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: Owner ID
pl: ID właściciela
