Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc3) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Edit
ps: سمون

en: Password
ps: پټ توری

en: Book
ps: کتاب

en: User
ps: غړی

en: User name
ps: کارن نوم
