Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc3) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Password
si: මුරපදය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
